TV Programlarına Konuk Olarak Katılarak Para Kazanma

TV Programlarına Konuk Olarak Katılarak Para Kazanma

TV Programlarına Konuk Olarak Katılarak Para Kazanma

Eğlenerek para kazanma olarak tavsiye edebilecek bu iş türü, ek iş fırsatı kategorisine yenilikçi bir anlam katar, sizden herhangi bir üretimin beklenmediği bu programlara katılarak kendinize ek gelir sağlayabilir aynı zamanda boş vaktinizi keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Yeni iş fikirleri konusunda henüz bir atılıma başlamadıysanız bu tarz bir iş ile hem vaktinizi boşa harcamayabilir hem de yapacağınız iş için birikim sağlayabilirsiniz.

TV programlarına nasıl ücretli konuk olunur?

Bir çok TV programı (Ben Bilmem Eşim Bilir gibi) motivasyon ve izlenmeyi arttırma amaçlı seyirci tepkilerine ihtiyaç duyduğu için seyircinin azalmaması adına düzenli katılımcılar işe alırlar. Bu TV programlarına katılmak için ilgili kanalların maillerine iletişim bilgilerinizi bırakıp talebinizi belirtmeniz yeterli. Servis ve yemek ücretlerinizin kanal tarafından karşılandığı bu sistem, size kolayca güzel bir ek gelir kazandırabilir.

TV programlarına katılarak ne kadar kazanabilirim?

TV programlarına seyirci olarak katılarak hiçbir yol ve yemek masrafı yapmadan günlük 50-100 lira arasında gelir kazanırsınız. Gideceğiniz program sayısına bağlı olarak aylık geliriniz belirlenir, haftanın 3 günü 75 TL’den bir programa katılsanız aylık 900 TL’yi kolayca kazanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Sitelerde ikinci El Ürün Satarak Para Kazanma başlıklı makalemizde eşya satma siteleri, ev eşyamı satmak istiyorum ve ikinci el eşya satma sitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

24 yorum

  1. Anklara’da ücretli seyirci olmak istiyorum.Bu işe çok ihtiyacım var.Şimdiden teşekkürler..

  2. İstanbul Beylikdüzü de yaşıyorum öğrenciyim boş zamanım cok ücretli seyirci olmak istiyorum

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?