>

Sanal Ofisin Getirdiği Çözümler ve Avantajlar Nedir?

Sanal Ofisin Getirdiği Çözümler ve Avantajlar Nedir?

Sanal ofis Amerika ve Avrupa’da özellikle son 10 yılda çok yaygın biçimde kullanılan bir yöntemdir. Özellikle küçük işletmelere ve bireysel çalışanlara önemli katkılar ve avantajlar sunmaktadır. Bu yöntem sayesinde kişi birçok masraftan kurtulmuş oluyor ve çok daha rahat çalışma imkanına kavuşuyor. Elbette ne gibi avantajlar sunduğunu daha net kavrayabilmek için bir ofise sahip olunduğunda ne gibi masrafların altına girildiğinin çok iyi bilinmesi gerekmektedir. Aşağıda bu konuda çok daha net bilgi ilgilenenlere sunulmuştur.

Eğer Bir Ofis Sahibi  İseniz

Kira, stopaj, su, elektrik, telefon, internet, aidat ve yakıt gibi gideriniz var demektir.

Ayrıca ofiste temizlik ve diğer hizmetlerin sunulacağı siz yokken telefona bakacak ve misafirlerin karşılanacağı bir yardımcıya ihtiyacınız var demektir.

Ayrıca ofis içerisinde bir sürü küçük gider ve kırtasiye giderleriniz de olacaktır.

İşte sanal ofis tüm bu giderleri sıfıra indiren bir çözüm sunmaktadır. Sadece ofis kirası bile başlı başına bir yük teşkil etmektedir. Yukarıda sıralanan giderler ay sonunda ciddi bir yük oluşturmakta ve bu rakam 12 ile çarpıldığında karşınıza bir yılda ne kadar masraf ettiğinize dair büyük bir rakam çıkmaktadır. Sanal ofis hizmeti tüm bu giderlerden kişiyi kurtarırken aynı amanda profesyonel bir ofis hizmetini sunmaktadır ve kişiye prestijli bir hizmet kalitesini de getirmektedir. Standart olarak her ay harcanan giderleri yok eden bu hizmet işte bu nedenle tercih edilmektedir. Peki, sanal ofisin kişiye sunduğu avantajlar ve hizmetler nedir? İşte bu sorunun cevabını da sizlere sunuyoruz.

Sanal Ofis Avantajları

Prestijli ve organize bir şirket imajı sağlar

Büyük yatırım yapmadan kurumsal bir kimlik imkanı sunar

Ofis ve sekreter masrafından sizi kurtarır

Sizin yerinize tüm gelen posta ve kargolarınızı alır

Müşterilerle profesyonel bir ofis ortamında toplantı yapma buluşma hizmetini sunar

Eğer birkaç günlük gerçek bir ofis ortamında çalışmak ve bulunmak ihtiyacı duyarsanız böyle bir imkanı size yaratır

Sık seyahat eden ve ofisi olduğu halde ayda sadece 8-10 gün kadar bu ofisi kullananların üzerinden tüm ofis masraflarını alır ve gerektiğinde bir kaç gün kullanmak için profesyonel şartlarda döşenmiş ofis imkanını kişiye sunar

Sanal ofis size iyi bir sekreterlik hizmeti sunarken, prestijli bir adres ve kartvizit imkanı sunar

Tüm bunlar sayesinde kişi çok daha rahat işine konsantre olur, her sabah bir ofise gitmek zorunda kalmaz, gerektiği hallerde güzel döşenmiş bir ofisi bir kaç saatlik ya da günlük kullanabilir ya da toplantı odalarında yapması gereken görüşmeleri yapabilir

İşte yukarıdaki çözümleri kişiye sunan sanal ofis hizmeti son 3 – 4 yılda ülkemizde de daha yaygın tercih edilir olmuştur. Çok büyük ofise ihtiyaç duymayan ya da ofisini ay içerisinde çok az kullananlara çok daha uygun bu sistemin gözden geçirilmesinde fayda vardır.

 

Bir önceki yazımız olan Sanal Ofis Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?

Sponsorlarımız: Süper Organik Hit