Reklam Tıklayarak Para Kazanma

Reklam Tıklayarak Para Kazanma

  • Reklam Tıklayarak Para Kazanma

  • Ek iş ilanları arasında reklam tıklama işi en kolay işlerdendir, bilgisayarınızın başında belirli sitelerin aldığı reklamlara tıklayıp çıkan videoları izleyerek kendinize iyi bir ek gelir, sağlayabilir. Yeni iş fikirleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi olabilirsiniz. Evde ek iş kaynaklarından olan reklam tıklama işi basit ve sizi yormayacak bir iştir.

    Reklam tıklama işi nasıl yapılır?

    İnternette reklamlarını tıkladığınızda size para ödeyen siteler vardır. Bu sitelere üye olduktan sonra tıkladığınız reklam başına hesabınızda para birikir, bu siteye sizin referansınızla gelen üye olur ve çalışırsa onun gelirinden de pay alırsınız. Sistem böyle işler, gün içerisinde birkaç saat ayırarak kendi ek gelirinizi oluşturabilirsiniz.

    Reklam tıklayarak ne kadar kazanabilirim?

    Reklam tıklama işinde bir zorluk olmadığından fiyatlar genelde düşüktür bu işten aylık ortalama 100-300 TL arası ek gelir kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Redaksiyon düzeltmenlik yaparak para kazanma başlıklı makalemizde Düzeltmenlik Yaparak Para Kazanma, evde redaksiyon işi ve evden redaksiyon iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?