Nikâh Şekeri Paketleme

Nikâh Şekeri Paketleme

Nikâh Şekeri Paketleme

Nikâh şekeri paketleme işi son dönemlerin en fazla kazanç sağlayan işleri arasındadır. Özellikle evde dinleneceği zamanlarda ek iş yapmak isteyen çok fazla kişi vardır. Bu kişiler için nikâh şekeri paketleme işi son derece uygundur.

Nikâh Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

Nikâh şekeri paketleme işi pek çok firma tarafından verilir. Bu firmalar arasından tercih yaparak siz de nikâh şekeri paketleyebilirsiniz. Üstelik bu işte ne kadar kazanacağınızı siz belirlersiniz. Çünkü firmalar size ürün başına ödeme yapar. Dilersiniz az miktar iş alarak sadece mutfak masraflarınıza katkı sağlayabilirsiniz. Ancak isterseniz de evde ek iş ile tüm aylık geçiminizi karşılayacak ölçüde bir kazanç elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Elazığ Ek İş İlanları başlıklı makalemizde elazığ evde davetiye katlama, elazığ işkur evde iş imkanları ve elazığ işkur kursları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

18 yorum

  1. Konya Karatay da oturuyorum benim bu işe çok ihtiyacım var eğer geri dönerseniz sevinirim acilll

  2. Merhaba istanbul uskudarda oturuyorum ek is ariyorum gero donusunuz olursa sevinirim. Iyi gunler kolay gelsin

  3. Merhaba istanbul uskudarda oturuyorum ek is ariyorum gero donusunuz olursa sevinirim. Iyi gunler kolay gelsin

  4. Merhaba istanbul uskudarda oturuyorum ek is ariyorum gero donusunuz olursa sevinirim. Iyi gunler kolay gelsin

  5. Ben istanbul sultangazide oturuyorum evim kira maddi sıkıntılarım var bana yardımcı olursanız sevinirim bu işe çok ihtoyacım var sizlerden acil haber brkliyorum iyi günler….

  6. Evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun işe ihtiyacim var küçük çocugum oldugu için çalışamıyorum antalya serikte oturuyorum 05452268817

  7. Antalya merkez acil lütfen işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim her türlü paketleme işlerini yaparım poşetleme ve montaj işlerini yaparım hulyakul02@gmail.com 0535 286 29 17 çok acil lütfen

  8. Rize pazarda ikamet etmekteyim her turlu paketleme isi yapabilirim 3 cocugum var cok acil donus yaparsaniz sevinirim

  9. Rize pazarda ikamet etmekteyim her turlu paketleme isi yapabilirim 3 cocugum var cok acil donus yaparsaniz sevinirim.

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?