Mail Okuyarak Nasıl Para Kazanılır?

Mail Okuyarak Nasıl Para Kazanılır?

İnternet, para kazanmak isteyenlere sayısız imkanlar sunan bir mecradır. Sanal ortamda para kazanmanın çeşitli yolları bulunmaktadır. İnternetten para kazanma yollarından biri de mail okumaktır. Günümüzde neredeyse tüm iş kollarında mailler kullanılmaktadır. Hayatın her alanının vazgeçilmez parçası haline gelen mailler, ek gelir yaratmak isteyenlere de iş fırsatları sunmaktadır.

Sanal ortamda büyük bir işleve sahip olan mailler, hızlı ve sürekli bir akış içerisindedir. İş hayatında mail okumak başlı başına zaman gerektiren bir süreçtir. Bu nedenle ek gelir sağlamak isteyenlere yeni fırsatlar doğmuştur. İş gereği gün içerisinde sürekli maillerin kontrol edilmesi gerekmektedir. İş hayatının parçası olan mailler, takip noktasında özen istemektedir. Hatta yoğun iş temposunda, gözden kaçan mailler iş hayatında sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Güvenilir Sitelerle İletişim Kurulmalı

İş hayatı için oldukça önemli olan mail kontrolü, yeni bir iş imkanının doğmasına zemin hazırlamıştır. Mail okuyarak para kazanmak isteyenlerin başvurabileceği çeşitli siteler bulunmaktadır. Ancak her alanda olduğu gibi bu konuda da dolandırılma tehlikesi bulunmaktadır. Dolandırıcıların tuzağına düşmemek adına bilindik sitelere başvurulması gerekmektedir. Mail okuyarak para kazanmak isteyenlerin başvuracağı güvenli siteler bulunmaktadır.

Boş zamanlarını para kazanarak değerlendirmek isteyenler, araştırma sürecine girerek güvenilir sitelerle irtibata geçebilir. Böylelikle hem boş zamanlar verimli şekilde değerlendirilmiş olur, hem de ek gelir sağlanır. İşverenlerin ya da şirketlerin yoğunluktan dolayı vakit ayıramadığı mailler, böylece para kazanmak isteyenlerin hizmetine sunulmaktadır. Kullanıcıların tek yapması gereken nokta mailleri gözden kaçırmadan, dikkatlice okumaktır.

Mail Okuyarak Para Kazandıran Siteler

Matrixmails.com: 2002 yılından beri hizmet veren site, e-posta okumak isteyenlere ek gelir imkanı sunmaktadır. Spam riski bulundurmaması sebebiyle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Sunucular aracılığıyla e-postalar kayıtlı adreslere gönderilmektedir. Bunun yanı sıra reklam çözümleri de uygun fiyatlardan sunulmaktadır. Para kazanmak isteyenlerin e-postaları okuması gerekmektedir. Bunun yanı sıra internet sitelerinin ziyaret edilmesiyle de ödeme alınmaktadır. Kişisel kazanca ek olarak uzun vadeli bonus imkanı sunmaktadır. 2 dolar olan ödeme limitleri, 25 ve 50 dolar arası saat ücretleri ile hizmet vermektedir.
Paisalive.com: Ücret ödemeye gerek kalmadan ödeme imkanı sunan internet sitelerinden biridir. Kullanıcıların e-posta okuma yoluyla ile para kazanmalarını sağlayan güvenilir bir sitedir. Sitenin imkanlarından faydalanmak için öncelikle üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir. Site tarafından gönderilen belirli talimatlar çerçevesinde mailler okunmaktadır. Ücretli maillerin okunmasının ardından, üyelerin hesabına belirtilen ücretler otomatik olarak yatırılmaktadır. Bu site ödemelerini 15 günde bir yapmaktadır.
Cash4offers.com: Bilgisayar üzerinden çalışarak para kazanmak isteyenlerin başvurabileceği güvenli sitelerden biridir. Online faaliyetlerde bulunan kullanıcılar çeşitli yollarla ödüllendirilmektedir. Aktif olan kullanıcıların zaman içerisinde altın üye olma imkanı bulunmaktadır. Altın üyelik sonrasında ödemelerin süresi 72 saate düşmektedir. Kullanıcılardan beklenen e-postaları okumak, anketlere katılım sağlamak, online oyunlar oynamak ve site tavsiyesinde bulunmaktır. İnternet sitesine katılım sonrasında 5 dolar alınmakta ve ödemelerin miktarı az olsa da ödemeler kısa süre içerisinde yapılmaktadır.
Sendearnings.com: Güvenli sitelerden biri olan Sendearnings.com, sert kurallar içermekle birlikte, üç  adımda çalışmaktadır. Ücretsiz hesap açmak içim “Şimdi katıl” butonu ile üyelik başvurusu yapılmaktadır. Kullanıcıların e-posta adreslerine gelen onaylama linki takip edilerek, üyelik işlemi tamamlanmaktadır. Son adımda ise kazanç sağlama işlemi bulunmaktadır. e-postaların okunması ve anketlere katılım sağlanması ile para kazanma süreci başlamaktadır. Okunan mail başına 1 dolar ödeme kazanılmaktadır. Bunun yanı sıra site 6 ay boyunca ziyaret edilmezse üyelik iptal olmaktadır. Ödemelerin yapılması içinse hesapta 30 doların birikmesi gerekmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Evde Tesbih İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Ne tarz mailler gelir böyle sitelerden biliyor musunuz? Sakıncalı mailler gelmesin sonra… Bir de sistem nasıl çalışıyor, yani mail okunmasından bu sitelerin ne kazancı var?

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?