Kütahya Ek İş Haberleri

Kütahya Ek İş Haberleri

Kütahya Ek İş Haberleri

Kütahya ek iş haberleri Kütahya’daki insanları kalkındırmayı hedefler. Bu sayede istenilen gelir düzeyine insanlar ulaşmış olur.

Kütahya Ek İş

Kütahya seramiği ile oldukça ünlüdür. Bu sayede istenilen iş sahası da sağlanmış olur. Seramik fabrikaları özellikle tabak imalatında çok önemlidir. Ancak çoğu fabrika bu ürünlerin paketlenmesi işini evlere vermektedir. Siz de bu şekilde çalışarak amaçladığınız gelire sahip olabilirsiniz.

Hisarcık Ek İş

Kütahya ek iş haberleri porselen işi paketleme imkânı sunar. Bu sayede siz ne kadar sipariş alabileceğinizi firmalara iletirsiniz. Firma da size ona göre sipariş teslim eder. Belirtilen sürede siparişinizi tamamlarsınız. Bu şekilde de kazanç elde edersiniz.

Bir önceki yazımız olan Kayseri Ek İş Haberleri başlıklı makalemizde Ek iş haberleri, Ek iş veren firma numaraları ve Ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Kütahya Merkez evde is imkanindan yararlanmak istiyorum hertürlü paketleme yaparım elim yatkındir. Sporkentte oturuyorum bilginize

  2. Kütahya Hisarcıkta yaşıyorum 2 tane çocuğum var geçim sıkıntısı cekiyoruz çocuklarım daha çok küçük bana yardımcı olursanız çok sevinirim her türlü paketleme işi yaparım

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?