Katalog işi Yaparak Para Kazanmak

Katalog işi Yaparak Para Kazanmak

Katalog işi Yaparak Para Kazanmak

Katalog ek işi hem en çok bilinen hem de en çok uygulanan ek iş fırsatları arasındadır. Ek iş fikirlerinin öncülerindendir. Evde ek iş olarak katalog işi yaparak güzel bir ek gelir kazanabilirsiniz. Ek iş ilanları arasında en çok aranan işlerdendir katalog işi, herkesin meşhur Avon ürünleri satan bir tanıdığı veya tanıdığının tanıdığı olmuştur. Bu ek iş seçeneği ile güzel bir çevreye sahipseniz kısa zamanda iyi bir başarıya ulaşabilirsiniz.

Katalog işi nasıl yapılır?

Katalog işi günümüzde mail yoluyla katalog işi yaptıran firmalara ulaşarak veya yine bu işte çalışan birinin aracılığıyla yapılabilir. Size gönderecekleri ürünleri çevrenize pazarlayarak ürün satışı gerçekleştirmeniz durumunda satışınızdan prim alırsınız bu da size güzel bir ek gelir kapısı aralar.

Katalog işinden ne kadar kazanabilirim?

Katalog ek işinde sektör önemlidir. Giyimden kozmetiğe çok sayıda firmanın katalog işi vardır. Kazancınız çevrenize bağlıdır, satışlarınız güzel ve devamlı olursa aylık kazancınız 500 – 1500 TL arasında olabilir.

Bir önceki yazımız olan Evde Komposto Yaparak Para Kazanmak başlıklı makalemizde Evde Komposto Yaparak Para Kazanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?