Kastamonu Ek İş İlanları

Kastamonu Ek İş İlanları

Kastamonu Ek İş İlanları

Kastamonu ek iş haberleri ile oldukça yüksek ek gelirlere ulaşmak mümkündür. Üstelik evde çalışarak kazanç elde edebilirsiniz.

Kastamonu Ek İş Fırsatları

Kastamonu’ da evde buzdolabı süsü yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için firmalara başvurarak size ürün göndermesi sağlanır. Ürünler demonte bir şekilde gönderilir. Siz de bunları birleştirerek tekrar gönderirsiniz. Yaptığınız ürün başına para kazanırsınız. Bu nedenle bu işte ne kadar kazanacağınız tamamen size bağlıdır.

Hanönü Ek İş Fırsatları

Kastamonu ek iş haberleri ile Hanönü ilçesinde ek gelir elde edebilirsiniz. Buzdolabı süsü yaparken hangi ilçede olduğunuzun bir önemi yoktur. Tüm ilçelerden firmalara ulaşmak mümkündür. Bu iş ile evde çalışarak kazanç sağlamış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Nikâh Şekeri Paketleme başlıklı makalemizde bebek şekeri nikah şekeri kadınlar kulübü, evde nikah şekeri nasıl yapılır ve evde nikah şekeri yapımı adet fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Bende 112 görevlisiyim ek iş olarak yapmak istiyorum eşimden yeni ayrıldım iki çocugum var kızım bu sene okula başladı ihtiyacım var evde ek işe

  2. Kastamonu merkezde oturuyorum.Nikah şekeri bebek şekeri buzdolabı süsü vs. yapabilirim.Evde 3 kişiyiz bu işleri yapabilecek.Geri dönüş için bekliyorum.

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?