İnternetten Para Kazandıran Oyunlar

İnternetten Para Kazandıran Oyunlar

Boş vakitlerini değerlendirmek ve ek gelir elde etmek isteyenler internet üzerinden değişik yollara başvurabilirler. İnternet üzerinden para kazandıran yöntemlerden en çok tercih edileni oyun oynamaktır. Hem eğlenmek, hem de para kazanmak isteyenler için bulunmaz bir fırsat olan internet oyunları kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Oyun oynayarak para kazanmak isteyenlerin çok fazla seçenek şansı bulunmaktadır. Günümüze bakıldığında para kazanmanın giderek eğlenceli bir hal aldığı görülmektedir. İnternet üzerinden, kullanıcıları bekleyen sayısız imkan mevcuttur.

Para kazanmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği yöntemlerin başında oyun oynamak gelmektedir. Özellikle çalışma fırsatı olmayan ya da çalışmaya vakit bulamayan insanlar için mükemmel bir uğraş alanıdır. Boş vakitlerin eğlenceli şekilde geçmesinin yanında ekonomik anlamda küçük de olsa katkı sunmaktadır. İnternet üzerinden oyun oynayarak para kazanma işi özellikle ev hanımları ve öğrenciler için kelimenin tam anlamıyla biçilmiş kaftandır. Oyun oynayarak para kazanmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta: sanal dolandırıcılardır.

Anadolu Farm

Güvenli oyun sitelerinin başında gelen Anadolu Farm, hem basit hem de eğlenceli bir oyundur. Temel mantığı hayvan beslemek ve ürün satmaktan oluşmaktadır.

Çiftlik Bank

Çoğu kullanıcı tarafından tercih edilen bu oyun en güvenli seçeneklerin başında gelmektedir. Ödemeleri kısa süre içerisinde yapması, genel tercih nedenidir. Oyun adından da anlaşılacağı üzere çiftlik yönetimidir. Fikir sahibi olmak isteyenler, Facebook üzerinden oyun hareketlerini takip edebilir. Oyun belirli aralıklarla yaptığı kampanyalarla adından sıkça söz ettirmektedir.

A Kazanç Plus

Güvenli yatırım adreslerinden olan A Kazanç Plus, oyun oynayarak para kazanmak isteyenlerin başvurduğu bir yöntemdir. Kısa süre içerisinde büyüyen A Kazanç Plus, bünyesine her geçen gün yeni üyeler eklenmektedir.

Usta Çiftlik

Usta çiftlik oyunu süt satarak para kazanma işleminden oluşmaktadır. Para kazanmaya başlamak için öncelikle oyun içerisinde inek satın almak ve süt satışı gerçekleştirmek gerekmektedir. Oyunda kullanıcıları ilk ay özel indirimler beklemektedir.

Gerçek Çiftçi

Oyunda kullanıcılardan beklenen, düzenli şekilde işleyen bir çiftlik kurulmasıdır. Kullanıcılar oyuna başladıklarında 10 kredi hediye kazanmaktadırlar. Alınan 10 kredi ile tavuk alınarak işe başlamak mümkün. İlk işlemler alınan tavukla başlamaktadır.

Elit Çiftlik

Çiftlik yönetimi olan bu oyunda da hayvan alım ve satımları yapılmaktadır. Hayvanlardan elde edilen süt ve yumurta benzeri gıdalar satılarak, para kazanmaya başlanmaktadır. Ürün üretiminin başlamasının ardından satış işlemleri aktif hale gelmekte ve ilerleyen süreçte yeni hayvan alımları ile iş büyütülmektedir.

Çılgın Geri Dönüşüm

Çiftlik oyunlarından farklı olan çılgın geri dönüşümde çok basit bir işlem sıralaması bulunmaktadır. Hayvan ve ürün satışının yerine yalnızca granül bulunmaktadır. Granülün alınıp satılmasıyla para kazanılmaktadır.

Cüceler

Cüceler bir maden oyunudur. Gerçek hayattaki maden işleyişine uygun olarak, oyunda maden çıkarma işlemi yapılmaktadır. Kullanıcıların oyuna başlamaları için öncelikle maden işçisi satın almaları gerekmektedir. İlk olarak maden çıkarılmakta ve ardından da krediye dönüştürülmektedir. Kullanıcılardan beklenen günde bir kez oyuna giriş yaparak, cücelerin çıkarmış olduğu madenleri toplamaktır. Madenlerin toplanmasının devamında kullanıcılar kredilerini almaktadır.

Çılgın İnekler

Güvenilirliği sağlamayı başarmış olan Çılgın İnekler oyununda, günlük 50 liraya kadar para kazanmak mümkündür. Oyunun en büyük özelliği kısa süre içerisinde kullanıcılara sunduğu yüksek kazanç imkanıdır.  Kazancın miktarı tamamen kullanıcının oyun zekasına kalmıştır. Mantıklı hamleler atılırsa kazanç yüksek olmaktadır.

On Günlük

Kullanıcılara başlangıç olarak verilen 10 TL değerindeki Virgin Coin ile oyun başlatılmaktadır. On Günlük borsa oyunudur ve gerçek para kazanmanın yanında borsa deneyimi yaşatmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan E-Kitap Yöntemiyle Para Kazanmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?