internetten Makale Yazarak Para Kazanmak

internetten Makale Yazarak Para Kazanmak

internetten Makale Yazarak Para Kazanmak

internetten Makale Yazarak Para Kazanmak basit ve etkili ek gelir yöntemlerinden biridir.  İş fikirleri alanında çok konuşulan alanlardan biridir. Evde ek iş olarak çalışabileceğiniz bu sektörde eğer klavyenize güveniyorsanız, ben de insanlara kendimi okutabilirim diyorsanız siz de bu işe hemen makale yazıcılığı hakkında ek iş ilanlarına bakarak katılabilirsiniz. Çalışan kesimin genelde web uzmanları ve öğrenciler olduğu bu sektörde her yaş ve kesimden kendine ek gelir sağlayan kişiler bulabilirsiniz.

İnternetten makale yazımı nerede ve nasıl yapılır?

İnternetten makale yazımını makale siparişi veren siteler üzerinde yapabilirsiniz bunun için arama motorunuza “makale siparişleri” yazmanız yeterli. İlgili forum ve internet sitelerine üye olup makale alımı yapan kişilerle irtibata geçerek makale yazımına anlaşabilirsiniz.

İnternetten makale yazarak ne kadar kazanabilirim?

İnternetten makale yazarak kazanacağınız miktar size bağlıdır. Makale yazıları için ücretlendirme kelime ve dil bazında yapılır örneğin Türkçe için 100 kelime 1 tl olabiliyorken İngilizce için 100 kelime 3, Fransızca için ise 5 tl olabilir. Bu biraz anlaşmanıza biraz da sizin sistemdeki referans ve tecrübelerinize bağlıdır. İyi ve güzel işler yapmış bir yazar olursanız Türkçe yazdığınız bir makale için 100 kelime için 2 tl üzeri bir ücret almanız mümkün. Aylık kazanç minimum 500 ila 750 arası değişmektedir. Diğer kazanma yöntemlerini mutlaka inceleyiniz.

Bir önceki yazımız olan instagramda Butik Açarak Para Kazanma başlıklı makalemizde butik için mal nereden temin edilir, instagram butikleri ürünleri nereden alıyor ve instagram satış yapmak vergi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Merhaba, Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Evde makale yazarak ek gelir elde etmek istiyorum.

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?