Evde Tütün Sararak Para Kazanma

Evde Tütün Sararak Para Kazanma

Evde Tütün Sararak Para Kazanma

 

Evde Tütün Sararak Para Kazanma, Yeni iş fikirleri, evde ek iş imkanları, ek gelir kategorilerinde inceleyebileceğimiz diğer ek iş ilanlarından biri de evde tütün sarmaktır. Oturduğunuz yerden, televizyonunuzu izlerken, sohbetinizi yaparken yapabileceğiniz bu basit iş, size güzel bir ek gelir fırsatı olabilir. Artık herkesin evde yapacağı basit bir ek iş arayışında olduğunu düşünürsek ihtiyaç dahilinde yapılabilecek güzel ve basit bir iş olarak evde tütün sarmayı önerebiliriz.

Evde tütün sarma işi nasıl yapılır?

Evde tütün sarma işini yerel tütün satıcılarıyla anlaşarak alacağınız ücretsiz tütün ve sarma kağıdıyla birlikte bir sarma makinesi yardımıyla kolayca yapabilirsiniz. Günübirlik teslim etmeniz gereken bu işte kazancınız sardığınız sigaranın kartonuna göre değişir. Karton olarak hesaplanan tütün sarma işinde günde birkaç karton sigara teslim ederek kolayca kendinize ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde tütün sararak ne kadar kazanabilirim?

Evde tütün sararak güzel miktarda günlük kazanç elde edebilirsiniz. Bu sektörde ödeme günlük ve karton başına yapılır. Sardığınız bir karton tütün 200 adet sigara içerir ve karton başına 5 tl alırsınız. Yani günde 4 karton verirseniz günlük 20 tl gibi bir ek gelir elde edebilirsiniz. Bahsettiğimiz aralıkta karton satarsanız bu işten aylık ortalama 500 ila 700 tl arası ek gelir elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Tespih Yaparak Para Kazanma başlıklı makalemizde evde tesbih işi fiyatları, evde tesbih işi ne kadar kazandırır ve evde tesbih nasıl yapılır video hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

21 yorum

  1. Ben ek iş fırsatı arıyorum yardımcı olur musunuz istanbul bahçelievler de yaşıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?