Evde Leblebi Paketleme İşi Yaparak 3.000 TL

Evde Leblebi Paketleme İşi Yaparak 3.000 TL

Evde Leblebi Paketleme İşi Yaparak 3.000 TL

 

Evde leblebi paketleme işi yaparak 3.000 TL para kazanmak imkanlı olan bir durum. Şimdi bu yazımızda neden bu tarz işlerin dikkat çektiğini ve sizlerin nasıl bu işleri bulabileceğini anlatacağız.

 

Evde Leblebi Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

 

Ülkede bulunan ekonomik durumlar için bir çok ev hanım evde ek iş yapmak istemektedir. Bu tarz durumlar için sizler de evinizde leblebi paketleyerek çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Bu konu ile ilgili olarak çalışmak için kuruyemiş firmalarıyla görüşmeniz gerekmektedir. Leblebi paketleme kazançlı bir ek iş olarak bilinse de aslında çok ince eleyip sık dokunan bir iş olarak bilinmekte. Bu yüzden de sizler de gereken şekilde dikkatli ve özenli bir şekilde çalışmalısınız. Kalitesiz işler sonunda iş size bir daha gelmeyecektir.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Ek İş İlanları başlıklı makalemizde hafta sonu ek iş, part time garson ve part time iş ilanları anadolu yakası hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

23 yorum

  1. Ben nevin aldemir 2 çocuk annesiyim. İş tecrübelerim oldu ama cocuklarimdan dolayı ev dışında bir işe gidemiyorum çünkü tam ilgi istedikleri cağdalar.bende evime evden katkı sağlamak istiyorum. Benimle beraber 3 kişi daha var istersem ekip olarak da çalışabilirim. İnşallah bana uygun bir iş vardır. Saygilarimla

  2. Çok titiz ve temizim bu işe çok ihtiyacım var ev hanımıyım sizden acilen güzel haber bekliyorum

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?