Evde El Yapımı Çanta işi 

Evde El Yapımı Çanta işi 

Evde El Yapımı Çanta işi

Evde El Yapımı Çanta işi, Ek iş fırsatları alanında el işleri iyice ön plana çıkmaya başlamıştır. Şimdilerde moda olmaya başlayan el yapımı ürünlerin başında el yapımı çantalar gelmektedir. Evde ek iş olarak yapabileceğiniz el yapımı çantalarla güzel bir ek gelir elde edebilirsiniz. El yeteneğiniz iyiyse ve özgün tasarımlar yapmada başarılıysanız artık ek iş ilanları aramalarına son verebilirsiniz. Bu el işi gibi evde yapılan iş fikirleri genelde kadınlarımızdan çıkmaktadır lakin her yaş ve her kesimden bu işlerin yapılması mümkündür.

Evde el yapımı çanta işi nasıl yapılır?

Eğer yeteneğiniz varsa evde üreteceğiniz el yapımı çantalarınızı satış siteleri, sosyal medya sayfaları üzerinden satabilir, yerel satıcılarla anlaşabilir çok yönlü olarak satış alanlarından satabilirsiniz. Hatta özel siparişler alıp siparişlere göre tasarımlar yaparak hem direk satış için üretim yapabilir hem de kolay satış elde edebilirsiniz.

Evde el yapımı çanta işinden ne kadar kazanabilirim?

Evde el yapımı çantalarınızda fiyatı siz belirlersiniz, ortaya çıkardığınız ürünün malzeme kalitesi, kullanım ömrü ve işçiliğinizi göz önünde bulundurunuz. 20 TL’den başlayıp 200 TL’ye kadar satış rakamları elde edebilirsiniz. Bu iş türünde kazancınız sizin satışınız ve üretiminize bağlıdır. Haftada 20 liralık 5-6 çanta üretseniz aylık kazancınız en az 400-500 TL olur.

Bir önceki yazımız olan Evde E kitap Yazarak Para Kazanma başlıklı makalemizde Evde E-kitap Yazarak Para Kazanma, Evde ek iş yapmak ve Evde iş fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

  1. Others can achieve an erection but cannot maintain it during sexual intercourse. Use these circumspectly however, because they may lower glucose levels, which is an unsatisfactory effect in men whose blood sugar are properly balanced.

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?