Evde Düğme Paketleme İşi

Evde Düğme Paketleme İşi

Evde Düğme Paketleme İşi

Kazak, tunik, gömlek, pantolon, şort, hırka, kaban ve pek çok giyim ürünlerinde kullanılan düğmeler ile ek gelir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca düğmeler ev ve eşya dekorasyon ve tasarımında da kullanılmaktadır. Hal böle olunca da piyasanın düğme ihtiyacı da artmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak için çalışan firmalar ürettikleri düğmeleri paketlemek için dışarıdan kişilerle irtibata geçmektedirler ve bu paketleme işini de onlara vermektedirler.

Paketleme İşi Zor Mu?

Evde düğme paketleme işi diğer ek işlerden çok daha kolaydır. Çünkü herhangi bir bulaşma ya da ezilme riski olmadan rahatlıkla bu işi yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size verilen paketlere istenilen sayıda düğmeleri koyarak paketleme işini tamamlamanız.

Aynı zaman da yazımızın altında bulunan Reklamlara tıklayabilirsiniz, kendinize en yakın iş’ i seçerek kolay kazanç elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Saç Tarağı Paketleme İşi başlıklı makalemizde Ek iş haberleri, Ek iş veren firma numaraları ve Ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

29 yorum

  1. Yalova merkez civarında ikamet ediyorum eve katkıda bulunmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim düğme paketleme olumlu olumsuz dönüş yapar mısınız?

  2. Merhaba daha önce bu isi yaptim eğer yer olarak ulasim saglanacak bölgesindeysem bende evimde bu isi yapmak isterim ikamet olarak istanbul sultangazi’deyim

  3. Merhaba.Bende evde bu işi yapmak istiyorum ihtiyacım var.İzmirde oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  4. Benim dükkanın var akşama kadar genelde boş oluyorum ekiş yapmak istiyorum kalem veya düğme işi olabilir biz ikikişiyiz istanbul esenyurtayım numaram

  5. Bende bu işi yapmak istiyorum lütfen cevap verirmisiniz ben istanbulda esenyurtta oturuyorum çok ihtiyacım var 6 kişilik gurubum var

  6. Ben Kırıkkale merkezden evde paketleme etiketleme işleri ni yapmak istiyorum ekibim var acil işe ihtiyaç im bat

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?