Evde Baharatlık Biber Paketleme İşi

Evde Baharatlık Biber Paketleme İşi

Evde Baharatlık Biber Paketleme İşi

Hemen her yemekte sıklıkla kullanılan pul ve toz biberleri paketleyerek evde iş imkanı edinebilirsizin. Bu paketleme işi çok kolaydır. Çünkü yapmanız gereken tek şey size gönderilen toz ya da pul biberleri istenilen gramda istenilen boydaki paketlere bölüştürerek paketlemenizdir. Bu sayede de firmalar satışa hazır halde baharatlık biberler elde etmiş olurlar.

Biber Paketleme İşi Süreklilik Gösterir Mi?

Gerek toz gerek de pul biberler türk mutfağında en sık kullanılan baharattır. Böyle olunca da biber firmalarına talep de çok olmaktadır. Bu talebe yetişebilmek için de üretilen biberlerin paketlenmesi için dışarıdan kişilerle anlaşmaktadırlar. Bu nedenle de evde baharatlık biber paketleme işi süreklilik göstermektedir.

Bir önceki yazımız olan Evde Gelin Çiçeği Yaparak Para Kazanmak başlıklı makalemizde Ek iş haberleri, Ek iş veren firma numaraları ve Ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

18 yorum

  1. Iyi günler evde baharat paketleme işi yapmak istiyorum ist bağcılarda oturuyorum geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim.

  2. Bu işi yapmak istiyorum pratik bir insani temiz düzenli yapabilirim 05384728855 Ankarada yaşıyorum

  3. Bu işievde baharat paketleme yapmak istiyorum pratik bir insani temiz düzenli yapabilirim 05384728855 Ankarada yaşıyorum

  4. Ben öğrenciyim.Bu işi yaparak kendime destekte bulunmak istiyorum. İzmir’de oturuyorum.Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim iyi günler..

  5. Merhaba,bu ıs ile ilgileniyorum.evde yapabilecegim bir ise acilen ihyiyacim var.pratik fakat detaylari atlamadan calisirim.geri dönüşünüzü bekliyorum.

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?