Ek Gelir Evde Boncuk işi Yapmak

Ek Gelir Evde Boncuk işi Yapmak

Ek Gelir Evde Boncuk İşi Yapmak

Ek Gelir Evde Boncuk işi Yapmak, Evde boncuk işi yaparak para kazanma çoğunlukla ev hanımlarının yaptığı bir ek iştir. Bu ek gelir fırsatı sizlere bir el uğraşı katarak hem vakit geçirmenizi hem de ek gelir kazanmanızı sağlar. Ek gelir ilanları arasında bulabileceğiniz boncuk işinin kazancı çok yüksek olmasa da iş fikirleri arasında iyi bir evde ek iş fırsatıdır.

 

Evde boncuk işi nasıl yapılır?

Genelde yerel işletmeler veya internette araştıracağınız boncuk işi veren firmalarla görüştükten sonra size malzemeyi verip sizden bileklik, kolye gibi aksesuarlar yapmanızı veya daha farklı şeyler işlemenizi isteyebilirler. Evden yapacağınız bu işte herhangi bir masrafınız olmaz.

Evde boncuk işi yaparak ne kadar kazanabilirim?

Evde boncuk işi yaparak kazancınız anlaşmanıza bağlı haftalık ortalama 100-150 tl arası olur, aylık olarakta bu fiyat 500-600 TL arasıdır.

Bir önceki yazımız olan Bebek Bakıcılığı Yaparak Para Kazanma başlıklı makalemizde bebek bakarak para kazanma, Bebek bakıcılığı işini nereden bulabilirim? ve Bebek bakıcılığı nerede yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

9 yorum

  1. Tam bayanların yapacağı iş. Evde sıkıldım ettim diyenlere hemde para kazanmak isteyenlere tam bir çözüm yolu.

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?