Düğün Davetiyesi Paketleme

Düğün Davetiyesi Paketleme

Düğün Davetiyesi Paketleme

Düğün davetiyesi paketleme işi; pek çok firma tarafından evlere sipariş ile yapılıyor. Siz de aldığınız ücret ile geçinemiyorsunuz; bu işi yapabilirsiniz. Üstelik bu iş için çalışma saatleri oldukça esnektir. İşten gelip dinlenmek için ayırdığınız zamanda düğün davetiyesi paketleyerek ek iş yapmış olursunuz.

Evde Düğün Davetiyesi Paketleme

Firmaların eve yapılacak işi göndermesi kendileri için de oldukça avantajlıdır. Çünkü bu şekilde pek çok fazla ödemeden kurtulmuş olur. Evde ek iş hizmeti veren firmalar; düğün davetiyesi paketleme işi ile de ilgilenir. Bu firmalara ulaşarak iş talebinde bulunabilirsiniz. Size yapacağınız sayıda sipariş gönderirler. Siz de yaptığınız düğün davetiyesi paketi başına ücret alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kastamonu Ek İş İlanları başlıklı makalemizde evde ek is kastamonu, evde iş yapmak istiyorum kastamonu ve evde nikah şekeri yaptıran yerler kastamonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

22 yorum

  1. Merhaba Edirne Keşanda oturuyorum. Düğün davetiyesi paketleme işini yapmak istiyorum. Bu tür işlere elim çok yatkındır ve seri yaparım. Bu işe çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

  2. Ben istanbul sultangazide orturuyorum evim kira bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler…

  3. Ben istanbul sultangazide orturuyorum evim kira bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler…

  4. istanbul Kağıthane daha önce çikolata firmasında çalıştım paketleme ve süsleme yapıyorum.

  5. Merhaba ben Betül. Ümraniye-Santralde oturuyorum. Istanbula iş veriyorsaniz calismak istiyorum.

  6. Adanada Seyhan da yasamaktayım ev hanımıyım bende bu işi yapmak istiyorum ilgilenip cvp verirseniz sevinirim ilginize teşekkürler

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?