>

Burdur İlimiz İçin İş Fikirleri

Burdur İlimiz İçin İş Fikirleri

Ek işlerin oldukça yaygın olarak yapıldığı Burdur ilimiz bu özelliği sayesinde son dönemlerin ek iş merkezi illeri arasında yer almaktadır. Ayrıca birçok alanlarda da hızla gelişmeye debam eden Burdur ilimiz, bu özelliği sayesinde de geçmiş dönemlere oranla işsizlik oranlarının düşüş gösterdiği illerimiz arasında yer almaktadır.

Burdur İlimizde Hangi Ek İşler İcra Edilmektedir?

Burdur ilimizde şu ek işler yaygın olarak yapılmaktadır;

  • Evde boncuk hazırlama işi
  • Evde bileklik hazırlama işi
  • Evde yüzük tasarlama işi
  • Evde katalog hazırlama işi
  • Evde etiket hazırlama işi
  • Evde pratik kutulama işi Burdur il merkezi ve ilçelerinde yaygın olarak yapılmaktadır.

Burdur İlimizde Ek İşler Nasıl Yapılmaktadır?

  • Burdur ilimizde ek işler, ilgili firmalardan sipariş ile alınarak ev konforunda yapılmakta ve günlük, haftalık ve aylık olarak kazançlar elde edilmektedir.
  • Burdur ilimizde ayrıca birçok üniversite öğrencileri de, yukarıdaki ek işleri tercih ederek eğitim öğrenim giderlerini bu sayede kolayca karşılayabilmektedir.

Burdur İlimizde Daha Çok Kimler Ek İşlere Yönelmektedir?

  • Burdur ilimizde daha çok ev hanımları, emek bireyler, öğrenciler ve günlük olarak bolca zamanı bulunan bireyler ek işlere yönelmektedirler.

Burdur İlimizde Sunulan Ek İşlerden Ne Kadar Kazanç Elde Edilmektedir?

Burdur ilimizde sunulan ek işlerde ciddi anlamda ek kazançlar elde edilmektedir. Bu bakımdan Burdur ilimizde icra edilen ek işlerden bazılarında günlük olarak ortalama 30 tl ila 40 tl arası ek kazançlar sağlanabilirken, aylık olarak kazançlar elde edilen ek işlerden ise, en az asgarik ücret tutarında ek kazançlar elde edilebilmektedir. Bu bakımdan Burdur ilimizde yaşayan birçok bireyler bu güzide ilimizde sunulan ek işleri mesleki anlamda da tercih etmektedirler.

Burdur İlimizde Ayrıca İşkur Ve Kosgeb Destekli İş Fırsatları da Sunulmaktadır,

Burdur ilimizde ayrıca işkur ve Kosgeb destekli iş fırsatları sunulmaktadır. İl merkezinde hizmete sunulan kurslara katılımın yoğunlukta olduğu Burdur ilimizde bu hizmetler sayesinde işsiz bireylerin meslek sahibi olunması hedeflenmektedir. Bu sayede Burdur ilimizde işsizlik oranları gerek ek işler ve gerekse de İşkur ve Kosgeb destekli mesleki projeler sayesinde ciddi anlamda azalım göstermektedir.

Bir önceki yazımız olan Ardahan İlimiz İçin İş Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?

Sponsorlarımız: Süper Organik Hit