Burdur Ek İş İlanları

Burdur Ek İş İlanları

Burdur Ek İş İlanları

Burdur ek iş haberleri ile evden hiç çıkmadan para kazanmak mümkündür. Evden sağlık sorunları ya da başka sebeplerden ötürü ayrılamayan insanlar olabilir. Evden kazanç sağlayan işler de tam onlara göredir.

Burdur Ek İş Fikirleri

Burdur, kadınların henüz iş hayatında yoğun olmadığı bir şehirdir. Pek çok kadın evde çocukları ile ilgilenmek zorunda olduğu için iş hayatında bulunamaz. Bu nedenle Burdur’ da evden çalışacak işlere daha çok ihtiyaç vardır. Bunların başında da kadınların ev yemekleri yapıp satabileceği işler gelir.

Bucak Ek İş Fikirleri

Burdur ek iş haberleri Bucak ilçesini de kapsar. Bucak yemeklerinin lezzeti ile ünlü bir ilçedir. Bu nedenle buradaki kadınlar ev yemekleri yapıp kazanç elde edebilir.

Bir önceki yazımız olan Youtube Kanalı Açarak Para Kazanma başlıklı makalemizde youtube ne kadar para veriyor, youtube para hesaplama ve youtube para kazanma 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Merhaba ben Antalya merkez de oturuyorum çok acil olarak işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim her türlü paketleme işlerini yaparım poşetleme,etiketleme ve montaj işlerini yaparım eski tekstilciyim büyük maddi sıkıntılarım var lütfen çok acil olarak işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok memnun olurum hulyakul02@gmail.com 0535 286 29 17

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?