Batman İlimiz İçin İş Fikirleri

Batman İlimiz İçin İş Fikirleri

Batman İlimiz İçin İş Fikirleri

Ülkemizin petrol rafinerleri merkezi olan Batman ilimiz, ayrıca birçok alanlarda ek işlerin sunulduğu Güneydoğu Anadolu Bölgemiz illerindendir. Batman ilimizde yaşayan birçok bireyler ek iş fırsatlarından faydalanarak düzenli ek gelir imkanlarına sahip olmaktadırlar. Bu bakımdan Batman ilimizde yaşıyorsanız ve ek iş yapmak isterseniz, makalemizde sunacağımız birbirinden kazançlı ek işleri inceleyebilirsiniz.

Batman İlimizde Yapılan Ek İşler Şunlardır;

Evde Nikah Şekeri Hazırlama İşi

  • Batman ilimizde çokça tercih edilen ek işlerden biri evde nikah şekeri hazırlama işidir. Bu kazançlı ek iş sayesinde günlük olarak para kazanabilir ve bu sayede evinizin masraflarını kolayca giderebilirsiniz. Evde nikah şekeri hazırlama işinde ayrıca tercihiniz doğrultusunda 2-3 bireyden oluşan çalışma ekibinizi de oluşturabilirsiniz.

Evde Boncuk İşleme İşi

  • Batman ilimizde yoğun olarak ilgi gören ek işlerden biri de, evde boncuk işleme işidir. Özellikle şehir merkezinde çokça tercih edilen evde boncuk işleme işi sayesinde ise, aylık olarak en az 300 tl ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Tespih Dizimi İşi

  • Birçok Doğu ve Güneydoğu Bölgemizde yer alan illerimizde olduğu gibi Batman ilimizde de tespih dizimi işi yoğun olarak icra edilmektedir. Özellikle şehir merkezinde yoğun ilgi gören evde tespih dizimi işi sayesinde aylık olarak 350 tl ila 450 tl arası ek gelir elde edebilirsiniz.

Batman İlimizde Ek İşler Nasıl İcra Edilmektedir?

  • Batman ilimizde ek işler daha çok evlere verilerek yapılmaktadır.
  • Batman il merkezinde ve ilçelerinde yer alan firmalar, evlere iş gönderiminde bulunarak, günlük, haftalık veya aylık olarak ödeme yapmaktadırlar.

Batman İlimizde Ek İşler Kimler Tarafından Tercih Edilmektedir?

  • İşsizliğin hızla düştüğü Batman ilimizde ek işler hemen hemen tüm kategoride bulunan bireyler tarafından tercih edilmektedir.
  • Ancak en fazla ev hanımları, öğrenciler, emekliler tarafından ek işler tercih edilmektedir.

Batman İlimizde Ek İşler Hakkında Nereden Bilgiler Alınmaktadır?

Batman ilimizde ek işler hakkında ilimizin yerel gazetesi, internet sitesi üzerinden bilgiler alınabilmektedir. Bu bakımdan Batman ilimizde yaşayan ve ek işlerden faydalanmak isteyenler, yukarıdaki kanallar üzerinden Batman güncel iş ilanlarını inceleyebilmektedirler.

Bir önceki yazımız olan Adana İli İçin İş Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?