Adana İli İçin İş Fikirleri

Adana İli İçin İş Fikirleri

Adana ek iş ; Ülkemizin hızla gelişmekte olan illerinden biri olan Adana ili için birçok firmalar bayilik hizmetleri sunmaktadır. Bu bakımdan Adana ilimizde yaşayan bireylerin tercihleri doğrultusunda ek iş veya mesleki anlamda bu güzide kentimizde firmalara başvuruda bulunarak birbirinden yüksek kazançların sunulduğu meslekleri icra edebilirler.

Adana İlimizde İçin İş Fikirleri İse Şunlardır;

Evde Paketleme İşi

  • Ülkemiz genelinde faaliyetler gösteren birçok firmalar, evde paketleme işi vermektedirler. Bu bakımdan Adana ilimizde de birçok firmalar evde paketleme işi göndermektedir. Adana ilimizde bulunan genç bireyler, ev hanımları, öğrenciler ve emekli bireyler evde paketleme işi için şehirde bulunan firmalar ile iletişime geçebilir ve bu ek işten faydalabilir. Ayrıca evde paketleme işi sayesinde ayda ortalama 1000 tl ila 3000 tl arası ek kazançlar elde edilmesi mümkün olabilmektedir.

Çay Atölyesi (Kiosk Bayilik)

  • Ülkemiz genelinde faaliyetler gösteren Kios firması, Adana ilimizde de çay atölyesi kurulumu için kolları sıvadı. Bazı koşulları bulunan çay atölyesi işi, kolay yapılabilir ve yüksek kazançlar sunabildiğinden dolayı, Adana ilimizde bulunan birçok bireylerin ilgisini çekmeyi başardı. Bu kazançlı işi yapabilmeniz açısından belirli bir sermayenizin bulunması gerekmektedir. Çay atölyesi işinde 20 metrekarelik bir atölye için 45 bin 20 metre kare üzeri çay atölyesi için 50 bin birikime sahip olmanız durumunda bu kazançlı işi icra edebilir ve aylık kazanç cironuzu en az 3000 tl yapabilirsiniz.

Pamuk İşçiliği

  • Bilindiği üzere pamuk tarımında önde gelen illerimizden biri de Adana ilimizdir. Bu bakımdan Adana ilimizde yapılabilecek işlerden biri de pamuk işçiliğidir. Bu kazançlı iş için ilin yerel ilanlarına bakılması ve ilanı veren firmalar ile iletişime geçilmesi yeterlidir. Pamuk işçiliği işinden günlük olarak 50 tl ila 100 tl arası kazanç elde edebilirsiniz. Sezonluk olarak yapılabilen pamuk toplama işinde ayrıca tercihe göre çalışma ekibinizi de kurabilirsiniz.

Adana İli İş İlanlarına Nereden Ulaşılabilir?

Adana ili için iş ilanlarına internet üzerinden veya ilin yerel gazete ilanları üzerinden ulaşılabilmektedir. Ayrıca sanayi alanında da gelişen Adana ilimizde sanayi alanında da çok sayıda işçi ilanları verilmektedir.Adana ek iş

Bir önceki yazımız olan Adıyaman İli İçin İş Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?