Evde Kadın Çorabı Paketleme İşi Kazanç 2.500 TL

Evde Kadın Çorabı Paketleme İşi Kazanç 2.500 TL

Evde Kadın Çorabı Paketleme İşi Kazanç 2.500 TL

 

Evde kadın çorabı paketleme işi kazanç 2.500 TL gibi ciddi rakamlar kazandırmaktadır. Ancak, elbette asıl önemli olan bu işi nasıl yaptığınız ve nasıl bu işi alabileceğiniz olmaktadır. Şimdi sizlere bu konuda biraz bilgi vermeye çalışacağız.

 

Evde Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

 

Artık günümüz şartlarında iş bulmak zor olmasının yanı sıra, kadınlar için evde ek iş yapmak daha doğru bir hamle olarak bilinmektedir. Siz de bu şekilde para kazanmak isterseniz çorap firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Bu arada şunu da söylemek gerekir ki, ek iş için bu tarz firmalar ilan vermemektedir. Ülkenin bulunduğu durum sebebiyle herkes telefon açmakta ve işler bu defa yürümemektedir. Bu yüzden sizlere de tavsiyemiz, firmalarla sizlerin birebir iletişime geçmeniz olacaktır.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Ek İş İlanları başlıklı makalemizde hafta sonu ek iş, part time garson ve part time iş ilanları anadolu yakası hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

24 yorum

  1. 5 kişilik grubuz istanbul şişli ikamte ediyoruz daha önce ek ia öle uğraştık tekrar yapmak istiyoruz

  2. Merhaba ben Pınar Ankara yenikentte ikamet etmekteyim 4 kişilik bir gurubumuz var paketleme işi yapmak istiyoruz elimiz pratiktir

  3. Paketleme işini yapmak istiyoruz ankara yenikentde oturuyoruz 4 kişilik bir ekibiz elimiz pratiktir

  4. Temiz ve titiz çalışırım bu işe çok ihtiyacım var çok mağdurum ev hanımıyım adana tel:05534994865

  5. Merhaba ben Nevşehir’de oturuyorum evde ne iş olsa yaparım zaman sıkıntısı yaşamam müsaitim istenilen zamanda teslim ederim el işi yapıyorum onun için elim bu tarz işlere yatkındır ve çabuktur

  6. Mrb ben ankara etimesgutta oturuyorum acil ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

Başvuru Gönder - Hangi ek işi Yapmak İstediginizi Belirtiniz ?