Evde Yemek Yaparak Para Kazanma

Eve Ek İş Al kategorisine 26 Haziran, 2017 tarihinde eklendi, 114 defa okundu

Evde yemek yapmak

Evde yemek yaparak para kazanma gelişen sektör, çoğalan nüfus ve zamanın az olmasıyla ürettiğimiz tüm ürünler bize ek işler, yeni iş fikirleri ve evde ek iş imkanları sunmaya devam ediyor. Artık evde yaptığınız yemekler dahil size ek gelir sağlayabilir. Ek iş ilanları aramalarında talep gören evde yemek yaparak para kazanma konusunu sizler için inceledik.

Evde yemek yaparak nasıl para kazanabilirim?

Eğer eliniz hamaratsa ve mutfakta olmayı seviyorsanız erkek-kadın fark etmeden bu işten kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz! Yaptığınız yemeklerden para kazanmanın bir çok farklı yolları vardır. Bir dizi ile anlaşıp orada gördüğünüz zengin sofraları hazırlayabilirsiniz, yemekleri evinizden alırlar ve size iyi miktarlarda ödeme yaparlar. İsterseniz bir video kanalı açarak sadece yemek yapmanızı izleterek kazanırsınız, isterseniz ürünlerinizi satarak para kazanırsınız. Unlu gıdalar, pastalar, börekler yapıyorsanız bu ürünleri anlaşacağınız bir pastane veya fırın ile anlaşarak satabilirsiniz. Yine yaptığınız leziz sarmalar ve diğer ev yemeklerini anlaşacağınız bir yerel restorana satabilirsiniz. İnternet ortamında şuan sadece evde pişmiş yiyecekler satan siteler vardır! Ürünlerinizi bu platformlar üzerinden de satabilirsiniz.

Evde yemek yaparak ne kadar kazanabilirim?

Evde yemek yaparak kazanacağınız miktarı net olarak söylemek imkansız, yemek yapma kapasiteniz, ürünün teslimatının yapılma şekli, ürünü pazarlama şekliniz,  hangi ürünleri yaptığınız gibi faktörler kazancınızı büyük ölçüde değiştirir. Minimum 700-800 TL ek gelir elde edebileceğiniz bu sektörde biraz çabayla çok daha fazla kazanmanız işten bile değil!

Etiketler : , , , , , , , ,

Başvuru Gönder

4 Yorum

 • TürkanCevapla

  Ev yemeği konusunda ve sunumunda iddaliyim IŞ ariyorum

  Tem 10, 2017 13:17
 • FethiyeCevapla

  Evden yaprak sarma isiyapabilirim.05427949167

  Ağu 06, 2017 13:36
 • Fadime BaytarCevapla

  Merhaba evyemeklerinde idalıyım sertifikam var bu işe nasıl başlarım

  Ağu 12, 2017 17:33
 • NuranCevapla

  Merhaba ben her çeşit ev yemeği yapabilirim sarma börek içli köfte baklava vs

  Ağu 20, 2017 23:20