Evde Örgü işi Yaparak Para Kazanma

Ek İş İlanları kategorisine 22 Haziran, 2017 tarihinde eklendi, 77 defa okundu

Evde Örgü İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Örgü işi Yaparak Para Kazanma, Evde Örgü İşi Ek iş ilanlarından biride evde örgü işi yapmaktır. Evde örgü yapmayı seven, bunu hobi haline getirmiş çok fazla kişi vardır. Genelde kadınların yapmayı sevdiği örgü işi eskiden beri kültürümüzde önemli bir yer tutar. Herkes örme bir kazağın veya incelikle örülmüş bir atkı-bere birleşiminin kıymetini bilir. Hepimiz bir dönem yapmışızdır veya ailemizden bizler için bir çift eldiven örmesini istemişizdir. İşte bu herkesin sevdiği el işi ürünler bugün yeni iş fikirleri kapsamında, ilgilenenlere yeni bir ek gelir kapısı, evde ek iş olarak yapabilecekleri kazançlı bir ek iş fırsatıdır.

Evde örgü işi nasıl yapılır?

Evde örgü işi basitçe boş vakitlerinizde elinize örgü iplerini alarak ortaya çıkaracağınız güzel ve kullanışlı ürünlerin satışıyla yapılır. Bu ürünlerinizi isterseniz bireysel olarak bir sosyal medya sayfasından pazarlayabilir, isterseniz  kendi sitenizi kurabilir, isterseniz de anlaşacağınız bir mağaza aracılığıyla satabilirsiniz.

Evde örgü işi yaparak ne kadar kazanabilirim?

Evde yapacağınız örgü işiyle minimum 750-1000 TL arası bir ek gelir elde edersiniz. Yapacağınız tasarımların özgünlüğü, talep edilebilirliği ve adediyle bu sayıyı epey artırabilirsiniz. Özgün olun, sadece bir hırka örmek yerine bir laptop çantası üretin! Bir duvar süsü yapın! Bir tablet kılıfı üretin! Yapacağınız bu eşsiz ürünlerle kazancınızı çok daha fazla arttırabilirsiniz.

Etiketler : , , , ,

Başvuru Gönder