Evde E kitap Yazarak Para Kazanma

Ek İş Haberleri kategorisine 20 Haziran, 2017 tarihinde eklendi, 128 defa okundu

Evde E kitap Yazarak Para Kazanma

Evde E kitap Yazarak Para Kazanma, Evde E-Kitap yazarak para kazanma konusu nedir? İnternet kullanımındaki son yıllarda oluşan muhteşem artışı fark etmişsinizdir, bu artış evde yapabileceğiniz ek iş ilanları başlıklarıyla kendini göstermeye başlamıştır. Yeni iş fikirleri ve bir çok ek gelir kaynağını da beraberinde getirmiştir.  Bir çoğumuzun anne babasının bir sosyal medya hesabı halihazırda vardır, hatta bazı dedelerimizin babaanne ve anneannelerimizin dahi hesapları vardır. Hal böyle olunca internette her fikrin her emeğin bir karşılığı oluşmaya başladı. Evde ek iş olarak çalışabileceğiniz bu iş alanı yazarlığını biraz daha iyi seviyeye getirmiş, bu yazarlığı da hayal gücü ve yaratıcılık yetenekleriyle harmanlayabilmiş kişiler için çok büyük bir fırsattır. Çünkü çoğu aile artık tabletlerine ve telefonlarına indirdikleri e-kitap türündeki hikayeler, masallarla çocuklarına okuma alışkanlığı kazandırır veya onlara bu masalları okur. Bunun dışında hikaye severler, yeni hikaye okuma hevesindeki okurlar sürekli bu özgün yazıları takip etme hevesindedir. Bu nedenle e-kitapçılık şu ara revaçta olan bir ek gelir sektörüdür.

E-kitabımı nasıl yazabilirim?

Sıradan bir notepad veya word dosyasına hazırlayacağınız yazınızı pdf dönüştürme, e-kitap dönüştürme gibi uygulamalarla bir e-kitap haline getirebilirsiniz. Ayrıca bir hikaye kitabı için 40-60 sayfa yeterlidir.

E-kitabımı nasıl yayımlayabilirim?

E-kitabınızı ister serbest e-kitap sitelerinden pazarlayabilir, isterseniz Google Play, Appstore gibi uygulamalara ekleyebilirsiniz. E-kitabın bir avantajı da hiçbir masraf ödemeden kazancınızı sizin belirliyor olmanızdır.

E-kitap yazarak ne kadar kazanabilirim?

E-kitap yazarak kazanacağınız miktar size bağlıdır, eğer iyi bir kitap hazırladıysanız ve okuyucuları çekecek bazı hamlelerde bulunup kitabınızın reklamını güzel yaptıysanız değil ek iş, gerçek bir işten çok daha fazla para kazanabilirsiniz. Örneğin 1 TL’den pazara koyacağınız bir hikaye kitabı 1000 tane kişi tarafından indirilse 1000 TL kazanıyorsunuz. 10.000 Kişi tarafından indirilse 10.000 TL kazanıyorsunuz.

Etiketler : , , ,

Başvuru Gönder

3 Yorum

 • Görkem CANCevapla

  Biz genellikle iş beğenmiyoruz. Ne yazık ki toplum olarak üzerimize yapışan özelliklerimizden. ABD’de pizacı olmaya meraklıyken ülkemizde neden iş beğenmeyiz anlamak zor.

  Haz 25, 2017 14:20
  • M. ECevapla

   İşçilik ucuz olduğu için olabilir mi acaba

   Tem 09, 2017 19:54
 • MercanCevapla

  Email kullanmıyorum burdan geri dönüş yaparsanız telefon vericem

  Ağu 10, 2017 00:05