"evde ek iş" Olarak Etiketlenenler

Ağrı Ek İş İlanları

Ek İş İlanları kategorisine 6 Eylül, 2017 tarihinde eklendi, 25 defa okundu

Ağrı Ek İş İlanları

Ağrı ek iş haberleri sayesinde ihtiyacınız olan kazancı evde oturarak sağlayabilirsiniz. Hava şartları ya da başka sorunlar nedeniyle özellikle dışarı çıkamayanlar için evde iş imkânı vardır. Bu sayede evde para kazanabilirsiniz.

Ağrı Ek İş Fikirleri

Devamını Oku

İğne Oyası İle Kazanç Elde Etme

Ek İş Haberleri kategorisine 2 Eylül, 2017 tarihinde eklendi, 37 defa okundu

İğne Oyası İle Kazanç Elde Etme

 

İğne oyası ile kazanç elde etme pek çok kadına ek kazanç sağlamaktadır. Bu nedenle son dönemlerin en fazla gelir kapısı açan alanlarının başında gelir.

İğne Oyası İşi

 

Devamını Oku

Evde Yaprak Sarma İşi

Eve Ek İş Al kategorisine 29 Ağustos, 2017 tarihinde eklendi, 75 defa okundu

Evde Yaprak Sarma İşi

Evde yaprak sarma işi her zaman istenilen işler arasında yer alır. Bunun nedeni yaprak sarmanın en iddialı yemekler listesinde yer almasıdır. Özellikle iş hayatında olan kadınlar misafir ağırlarken çok zorlanırlar. Bu nedenle ev yemeklerini firmalardan sipariş ederler. Firmalar da bu durumu evde ek iş fırsatına çevirmiştir.

Devamını Oku

Evde Karanfil Paketleyerek Para Kazanmak

Ek İş İlanları kategorisine 14 Temmuz, 2017 tarihinde eklendi, 251 defa okundu

Evde Karanfil Paketleyerek Para Kazanmak

Gerek güzel kokmak gerek de sağlık için kullanılan karanfilleri paketleyerek evde ek iş imkanı edinebilirsiniz. Böylelikle de evde oturduğunuz yerden azımsanmayacak paralar kazanabilirsiniz. Üstelik karanfil, kokusu itibariyle de size kendinizi iyi hissettirecektir. Evden dışarı çıkmadan, başkalarıyla muhatap olmadan en önemlisi de rahatsız ofis ortamlarında bulunmadan para kazanmak hereksin hayalidir. Evde olan hanımların, öğrencilerin ya da emeklilerin kolaylıkla yapacağı bir iştir.

Devamını Oku