"Ek İş İlanları" Kategorisi

Evde Bardak Paketleyerek Para Kazanmak

Ek İş İlanları kategorisine 23 Ağustos, 2017 tarihinde eklendi, 28 defa okundu

Evde Bardak Paketleyerek Para Kazanmak

Evde plastik bardak paketleyerek para kazanmak sanılanın aksine çok kolaydır. Çünkü yük olarak hafif olan bu ürünlerin taşınması saklanması ve üzerinde çalışılması da oldukça kolaydır. Bu bardakların kullanım alanının çok yaygın olması da plastik bardak üretimini arttırmaktadır. Artan üretimin sonucunda da firmalar bu bardakları paketletmek için iş ilanları açmaktadırlar.

Bu İlanlara Nereden Ulaşabilirim?

Devamını Oku

Bitlis Ek İş İlanları

Ek İş İlanları kategorisine 22 Ağustos, 2017 tarihinde eklendi, 12 defa okundu

Bitlis Ek İş İlanları

Bitlis ek iş ilanları ile ihtiyacınız olan ek kazançlara ulaşabilirsiniz. Üstelik bunu evde çalışarak da yapabilirsiniz. Bu sayede tüm boş vakitlerinizde evde çalışarak ekonomik kazanç elde edebilirsiniz.

Bitlis Ek İş Fikirleri

Firmalardan nazar boncuğu siparişi alabilirsiniz. Böylece firmalar işi sizin adresinize gönderir. Siz de evde naza boncuğu paketleyerek işi geri iade edersiniz. Bu da size evde kolay şekilde kazanç sağlar.

Adilcevaz Ek İş Fikirleri

Bitlis ek iş haberleri sayesinde Adilcevaz’ da yaşayarak kendinize ek iş sağlayabilirsiniz. Çünkü nazar boncuğu paketleme işi sayesinde istediğiniz ilçeden bu işi sağlayabilirsiniz. Üstelik bu iş ile ne kadar kazanç sağlayacağınız da sizin elinizdedir.

Devamını Oku

Evde Poşet Paketleme İşi

Ek İş İlanları kategorisine 16 Ağustos, 2017 tarihinde eklendi, 95 defa okundu

Poşet Paketleme İşi

Poşet Paketleme İşi, Eczaneden büfeye, pazardan kırtasiyeye, aksesuardan kozmetiğe hemen her sektörün mutlaka kullandığı ürünler olan poşetlerin size para kazanma yolu açabileceğini düşünmüş müydünüz? Evet bu poşetler sayesinde evde birkaç saat ayırarak ay sonunda borçlarınızı rahatlıkla ödeyebileceğiniz ve hatta üzerine birikim de yapabileceğiniz bir işe sahip olabilirsiniz. Üstelik gün içinde ofis koşuşturması, sürekli başkalarıyla muhatap olma derdi olmadan.

Devamını Oku

Evde Oyuncak Paketleme İşi

Ek İş İlanları kategorisine 2 Ağustos, 2017 tarihinde eklendi, 277 defa okundu

Evde Oyuncak Paketleme İşi

Evde ek iş yapanların sıklıkla yer aldığı sektör olan paketleme ev bütçesine ek gelir olanağı sağlamaktadır. Oyuncak paketleyerek de aylık gelirinizi yükseltebilirsiniz. Pek çok büyük firma ya da yurt dışından oyuncak ithal eden firmalar paketleme yapmak için dışarıdan insanlarla anlaşmaktadırlar. Böylelikle firmalarını paketleme işiyle meşgul edeceklerine yeni üretim yapmak için kullanmaktadırlar.

Devamını Oku

Kantin İşleterek Para Kazanmak

Ek İş İlanları kategorisine 17 Temmuz, 2017 tarihinde eklendi, 121 defa okundu

Kantin İşleterek Para Kazanmak

Ek iş imkanlarında önemli olan süreklilik arz edip etmediğidir. Çünkü gelir elde edilen bir işe güvenerek bir takım yatırımlar yapılmaktadır ya da yaşamın getirdiği harcamalarla başa çıkılmaktadır. Kantin işletmeciliği de ek iş imkanlarından birisidir. Üstelik 9 ay boyunca iş garantisi olan bir meslek olduğu için de uzunca bir süre bütçenizi rahatlatacaktır.

Devamını Oku

Evde Karanfil Paketleyerek Para Kazanmak

Ek İş İlanları kategorisine 14 Temmuz, 2017 tarihinde eklendi, 206 defa okundu

Evde Karanfil Paketleyerek Para Kazanmak

Gerek güzel kokmak gerek de sağlık için kullanılan karanfilleri paketleyerek evde ek iş imkanı edinebilirsiniz. Böylelikle de evde oturduğunuz yerden azımsanmayacak paralar kazanabilirsiniz. Üstelik karanfil, kokusu itibariyle de size kendinizi iyi hissettirecektir. Evden dışarı çıkmadan, başkalarıyla muhatap olmadan en önemlisi de rahatsız ofis ortamlarında bulunmadan para kazanmak hereksin hayalidir. Evde olan hanımların, öğrencilerin ya da emeklilerin kolaylıkla yapacağı bir iştir.

Devamını Oku

Evde Kına ve Nikah Şekeri Paketleyerek Para Kazanma

Ek İş Haberleri kategorisine 24 Haziran, 2017 tarihinde eklendi, 519 defa okundu

Evde Kına ve Nikah Şekeri Paketleyerek Para Kazanma

Evde ek iş olarak yapılan yaygın işlerden bir tanesi de kına ve nikah şekeri paketlemedir. Ek iş ilanları kategorisinde yine çok kazandıran ek gelir kapısından biri bu iştir. Genelde ev hanımlarının ek iş fırsatı olarak görüp yaptığı bu işin uygulaması kolay ve kazancı güzeldir.

 

Kına ve nikah şekeri paketleme nasıl yapılır?

Devamını Oku

Evde Örgü işi Yaparak Para Kazanma

Ek İş İlanları kategorisine 22 Haziran, 2017 tarihinde eklendi, 76 defa okundu

Evde Örgü İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Örgü işi Yaparak Para Kazanma, Evde Örgü İşi Ek iş ilanlarından biride evde örgü işi yapmaktır. Evde örgü yapmayı seven, bunu hobi haline getirmiş çok fazla kişi vardır. Genelde kadınların yapmayı sevdiği örgü işi eskiden beri kültürümüzde önemli bir yer tutar. Herkes örme bir kazağın veya incelikle örülmüş bir atkı-bere birleşiminin kıymetini bilir. Hepimiz bir dönem yapmışızdır veya ailemizden bizler için bir çift eldiven örmesini istemişizdir. İşte bu herkesin sevdiği el işi ürünler bugün yeni iş fikirleri kapsamında, ilgilenenlere yeni bir ek gelir kapısı, evde ek iş olarak yapabilecekleri kazançlı bir ek iş fırsatıdır.

Evde örgü işi nasıl yapılır?

Devamını Oku

Evde Davetiye işi Yaparak Para Kazanma

Ek İş İlanları kategorisine 19 Haziran, 2017 tarihinde eklendi, 372 defa okundu

Evde Davetiye işi Yaparak Para Kazanma

Evde Davetiye işi Yaparak Para Kazanma, Ek iş ilanları arasında bulunan bu evde ek gelir işi genellikle ev hanımları için gibi görünse de, genç yaşlı herkesin yapabileceği bir iştir. Yeni iş fırsatları arasında bulunan davetiye yapma işi günümüzde iyice popülerleşmiştir, eskiden daha tek düze olan davetiyeler şimdi artık sonsuz çeşitlilik sunmaya ve müşterileri cezp etmeye çalışıyor, hal böyle olunca da her türlü davetiye isteği gelebiliyor. Burada ek iş fırsatları arayan siz devreye giriyorsunuz, eğer bu iş alanı konusunda istekliyseniz, hemen başlayabilirsiniz.

Devamını Oku

Evde Çağrı Merkezi işi Yaparak Para Kazanma

Ek İş İlanları kategorisine 19 Haziran, 2017 tarihinde eklendi, 312 defa okundu

Evde Çağrı Merkezi işi Yaparak Para Kazanma

Evde Çağrı Merkezi işi Yaparak Para Kazanma, Ek iş ilanları arasındaki bu ek gelir kaynağıyla evinizde para kazanabilirsiniz. Oturduğunuz yerden sesinizle kendinize ek gelir fırsatı sunabilirsiniz. Teknolojik ilerlemelerle gelişen yeni iş fırsatları arasındaki bu sektör size evinizden çağrı merkezi hizmeti vermenizi sağlar.

Devamını Oku

Ek Gelir Evde Boncuk işi Yapmak

Ek İş İlanları kategorisine 19 Haziran, 2017 tarihinde eklendi, 120 defa okundu

Ek Gelir Evde Boncuk İşi Yapmak

Ek Gelir Evde Boncuk işi Yapmak, Evde boncuk işi yaparak para kazanma çoğunlukla ev hanımlarının yaptığı bir ek iştir. Bu ek gelir fırsatı sizlere bir el uğraşı katarak hem vakit geçirmenizi hem de ek gelir kazanmanızı sağlar. Ek gelir ilanları arasında bulabileceğiniz boncuk işinin kazancı çok yüksek olmasa da iş fikirleri arasında iyi bir evde ek iş fırsatıdır.

 

Devamını Oku

Bebek Bakıcılığı Yaparak Para Kazanma

Ek İş İlanları kategorisine 18 Haziran, 2017 tarihinde eklendi, 145 defa okundu

Bebek Bakıcılığı Yaparak Para Kazanma 

Bebek Bakıcılığı Yaparak Para Kazanma

Evde bebek bakıcılığı önceden beri iş fikirleri alanında gelen ek gelir kapılarının çok verimli bir örneğidir, evde ek iş olarak genelde ev hanımlarının tercih ettiği bu sektörde, günümüzde öğrenciler dahil bir çok kesim ve yaş grubundan insanlar bu konudaki ek iş ilanları sayesinde bu işi yapmaktadır. Evde bebek bakıcılığı yüksek sorumluluk gerektiren bir iş olmasından dolayı dikkatlice düşünülmelidir. Zira bir can size emanet ediliyor.

Devamını Oku