"Ek İş Haberleri" Kategorisi

İğne Oyası İle Kazanç Elde Etme

Ek İş Haberleri kategorisine 2 Eylül, 2017 tarihinde eklendi, 43 defa okundu

İğne Oyası İle Kazanç Elde Etme

 

İğne oyası ile kazanç elde etme pek çok kadına ek kazanç sağlamaktadır. Bu nedenle son dönemlerin en fazla gelir kapısı açan alanlarının başında gelir.

İğne Oyası İşi

 

Devamını Oku

Baharat Paketleyerek Evde Ek İş 

Ek İş Haberleri kategorisine 27 Ağustos, 2017 tarihinde eklendi, 76 defa okundu

Baharat Paketleyerek Evde Ek İş 

Baharat paketleyerek kazanç elde etme günümüzde mümkündür. Özel sipariş üzerine çalışan çoğu firma evde çalışan insanlara da sipariş getirir. Bu sayede pek çok kişi ek iş sağlamış olur. Evde gönderilen siparişi tamamlayan insanlar firmalara tekrar gönderir. Bunun üzerine de firmadan ödemelerini alırlar. Bu şekilde paketle işi veren firmalar arasında baharat paketleme de vardır.

Baharat Paketleme İşi

Devamını Oku

TV Programlarına Konuk Olarak Katılarak Para Kazanma

Ek İş Haberleri kategorisine 3 Temmuz, 2017 tarihinde eklendi, 332 defa okundu

TV Programlarına Konuk Olarak Katılarak Para Kazanma

Eğlenerek para kazanma olarak tavsiye edebilecek bu iş türü, ek iş fırsatı kategorisine yenilikçi bir anlam katar, sizden herhangi bir üretimin beklenmediği bu programlara katılarak kendinize ek gelir sağlayabilir aynı zamanda boş vaktinizi keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Yeni iş fikirleri konusunda henüz bir atılıma başlamadıysanız bu tarz bir iş ile hem vaktinizi boşa harcamayabilir hem de yapacağınız iş için birikim sağlayabilirsiniz.

TV programlarına nasıl ücretli konuk olunur?

Devamını Oku

Sitelerde ikinci El Ürün Satarak Para Kazanma

Ek İş Haberleri kategorisine 28 Haziran, 2017 tarihinde eklendi, 124 defa okundu

Sitelerde İkinci El Ürün Satarak Para Kazanma

Sitelerde ikinci El Ürün Satarak Para Kazanma, İkinci el sitelerde ürün satarak kendinize güzel bir ek gelir sağlayabilirsiniz. Yeni iş fırsatlarından olan ikinci el satış siteleri sizlere eski eşyalarınızdan kurtulma ve onları paraya çevirme olanağı sağlar. Ek iş ilanları arasında bulabileceğiniz ikinci el satıcılığı işinizi sıkı tutarsanız çok iyi kazançlar elde edeceğiniz kârlı bir iştir.

Devamını Oku

Fotoğraf Çekerek Para Kazanma

Ek İş Haberleri kategorisine 27 Haziran, 2017 tarihinde eklendi, 197 defa okundu

Fotoğraf Çekerek Para Kazanma

Sevdiğiniz işi yapmaktan güzeli var mı? Eğer ek iş ilanlarında seveceğiniz bir ek gelir fırsatı arıyorsanız ve fotoğrafçılıkla uğraşıyorsanız bu ek iş tam size göre. Yeni iş fırsatları arasında bulunan fotoğraf çekerek para kazanma, son dönemlerin en popüler işlerinden biridir. Artan sosyal medya talebi ve fotoğraf çekiminin yaygınlaşmasıyla yeni bir ek gelir kaynağı oluşmuştur. Eğer siz de bu işi yaparım diyorsanız yazının devamı sizin için!

Fotoğraf çekerek nasıl para kazanılır?

Bireysele girmeden önce düğün fotoğrafçılığı ve doğum fotoğrafçılığı yaparak çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Bunun dışında fotoğraf çekmeyi seviyorsanız ve iyi bir fotoğraf makineniz varsa gün içinde fotoğraf avına çıkabilir, çektiğiniz güzel fotoğrafları gün sonunda satışa sunabilirsiniz. Buna stok fotoğrafçılık denir. Fotoğraflar sizden alınır ve ihtiyaç halinde ilgili kişilere satılır. Fotoğraf yükleyerek para kazanabileceğiniz bir çok site vardır. Günümüzde her makale fotoğraflarla desteklendiği için her konuda fotoğrafı internet ortamında satabilirsiniz. Bir de eski tip şipşak fotoğrafçılık var her ne kadar modası geçse de bir sahil kenarına gidip insanlara fotoğraflarını 1-2 tl karşılığında çekeceğinizi söyleseniz illa müşteriniz olacaktır.

Fotoğraf çekerek ne kadar kazanabilirim?

Fotoğraf çekerek kazanacağınız para çalışma şeklinize göre değişkenlik gösterir. Örneğin düğün fotoğrafçısı olarak 2000 TL kazanabilirken, doğum fotoğrafçılığında 500-600 arası kazanırsınız. Kendi çekeceğiniz stok fotoğrafçılıkta ise tamamen sizin çekim kaliteniz ve sayınıza bağlıdır. İnsanlar sizin fotoğraflarınızı indirdikçe para kazanırsınız.

Devamını Oku

Evde Kına ve Nikah Şekeri Paketleyerek Para Kazanma

Ek İş Haberleri kategorisine 24 Haziran, 2017 tarihinde eklendi, 609 defa okundu

Evde Kına ve Nikah Şekeri Paketleyerek Para Kazanma

Evde ek iş olarak yapılan yaygın işlerden bir tanesi de kına ve nikah şekeri paketlemedir. Ek iş ilanları kategorisinde yine çok kazandıran ek gelir kapısından biri bu iştir. Genelde ev hanımlarının ek iş fırsatı olarak görüp yaptığı bu işin uygulaması kolay ve kazancı güzeldir.

 

Kına ve nikah şekeri paketleme nasıl yapılır?

Devamını Oku

Evde El Yapımı Çanta işi 

Ek İş Haberleri kategorisine 20 Haziran, 2017 tarihinde eklendi, 156 defa okundu

Evde El Yapımı Çanta işi

Evde El Yapımı Çanta işi, Ek iş fırsatları alanında el işleri iyice ön plana çıkmaya başlamıştır. Şimdilerde moda olmaya başlayan el yapımı ürünlerin başında el yapımı çantalar gelmektedir. Evde ek iş olarak yapabileceğiniz el yapımı çantalarla güzel bir ek gelir elde edebilirsiniz. El yeteneğiniz iyiyse ve özgün tasarımlar yapmada başarılıysanız artık ek iş ilanları aramalarına son verebilirsiniz. Bu el işi gibi evde yapılan iş fikirleri genelde kadınlarımızdan çıkmaktadır lakin her yaş ve her kesimden bu işlerin yapılması mümkündür.

Devamını Oku

Evde E kitap Yazarak Para Kazanma

Ek İş Haberleri kategorisine 20 Haziran, 2017 tarihinde eklendi, 175 defa okundu

Evde E kitap Yazarak Para Kazanma

Evde E kitap Yazarak Para Kazanma, Evde E-Kitap yazarak para kazanma konusu nedir? İnternet kullanımındaki son yıllarda oluşan muhteşem artışı fark etmişsinizdir, bu artış evde yapabileceğiniz ek iş ilanları başlıklarıyla kendini göstermeye başlamıştır. Yeni iş fikirleri ve bir çok ek gelir kaynağını da beraberinde getirmiştir.  Bir çoğumuzun anne babasının bir sosyal medya hesabı halihazırda vardır, hatta bazı dedelerimizin babaanne ve anneannelerimizin dahi hesapları vardır. Hal böyle olunca internette her fikrin her emeğin bir karşılığı oluşmaya başladı. Evde ek iş olarak çalışabileceğiniz bu iş alanı yazarlığını biraz daha iyi seviyeye getirmiş, bu yazarlığı da hayal gücü ve yaratıcılık yetenekleriyle harmanlayabilmiş kişiler için çok büyük bir fırsattır. Çünkü çoğu aile artık tabletlerine ve telefonlarına indirdikleri e-kitap türündeki hikayeler, masallarla çocuklarına okuma alışkanlığı kazandırır veya onlara bu masalları okur. Bunun dışında hikaye severler, yeni hikaye okuma hevesindeki okurlar sürekli bu özgün yazıları takip etme hevesindedir. Bu nedenle e-kitapçılık şu ara revaçta olan bir ek gelir sektörüdür.

Devamını Oku

Evde sanal ofis açarak 1.000 TL Ek Gelir

Ek İş Haberleri kategorisine 18 Haziran, 2017 tarihinde eklendi, 165 defa okundu

Evde sanal ofis açarak 1.000 TL Ek Gelir

Evde sanal ofis açarak 1.000 TL Ek Gelir, Oturduğunuz daire, apartman, müstakil ev’ de sosyal medya  araçlarını kullanarak kendinize ait bir sayfa açabilirsiniz. Bu sayfa belli bir kitleye geldikten sonra reklam alarak günlük 50 TL’den aşkın ücretler kazanabilirsiniz. Günümüz de bir çok sosyal medya aracında butik vb ürünler satılmaktadır. Eğer ki sizlerin de eviniz de kullanmadığınız ve satmak istediğiniz ürünler var ise bir butik sayfası açarak ürünlerinizi satabilirsiniz. Bu sayede ek gelir elde etmiş olacaksınız. Bu tarz sitelere ulaşabilmek için ise yapmanız gerekenler sadece akıllı telefondan sosyal medya araçlarında gruplar, sayfalar vb topluluklar oluşturmak olacaktır. Bir çok butik sayfası tedarikçi firma ile görüşerek daha ucuza alım yapmaktadır. Bu aşamadan sonra kargo firmaları ile görüşerek 1 veya 3 TL arasında ki fiyatlar ile kargolama yapabilmektedir. Eğer ki sizler de belli bir kitleye hitap ettikten sonra günlük 100-200 TL arasında para kazanmak istiyorsanız sosyal medya araçlarını daha uzman şekilde yönetebilirsiniz. İş ilanları kategorisin de ise bir çok Part Time, Home Office eleman aranmaktadır orayı da ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Oku

Evde ürün satarak ek iş imkanları

Ek İş Haberleri kategorisine 18 Haziran, 2017 tarihinde eklendi, 189 defa okundu

Evde ürün satarak ek iş imkanları

Elbette, bir çok kişi ekonomik krizlerden ötürü ek iş yapmaktadır. Evde oturarak en kolay nasıl para kazanabilirsiniz eğer ki sizler de bu tarz soru işaretleri ile uyanıyorsanız güne bu yazımızdan sonra biraz hırslı davranarak aylık 5.000 TL ila 10.000 TL arasında para kazanabilirsiniz.

Son zamanlar da yükselen sosyal medya tedarikçileri tarafından bir çok kişiye ürün dağıtımı yapılmaktadır. Evde ek iş yapabilmek için gerekli olanlardan bahsedecek olursak eğer ki

Devamını Oku