Bebek Bakıcılığı Yaparak Para Kazanma

Ek İş İlanları kategorisine 18 Haziran, 2017 tarihinde eklendi, 145 defa okundu

Bebek Bakıcılığı Yaparak Para Kazanma 

Bebek Bakıcılığı Yaparak Para Kazanma

Evde bebek bakıcılığı önceden beri iş fikirleri alanında gelen ek gelir kapılarının çok verimli bir örneğidir, evde ek iş olarak genelde ev hanımlarının tercih ettiği bu sektörde, günümüzde öğrenciler dahil bir çok kesim ve yaş grubundan insanlar bu konudaki ek iş ilanları sayesinde bu işi yapmaktadır. Evde bebek bakıcılığı yüksek sorumluluk gerektiren bir iş olmasından dolayı dikkatlice düşünülmelidir. Zira bir can size emanet ediliyor.

Bebek bakıcılığı nerede yapılır?

Bebek bakıcılığı genel olarak bebeğine bakacağınız ailenin evinde yapılır, yalnız güven verdiğiniz aileler bir süre sonra bebeklerini size bırakırlar bu şekilde evinizde bir bölümü bu miniklere ayırarak minik bir kreş bile kurabilirsiniz.

Bebek bakıcılığı işini nereden bulabilirim?

İnternet kullanımının hızla yayıldığı şu günlerde bebek bakıcılığı ilanlarını internette bulabilirsiniz, bunun dışında klasik yöntem olan çevrenizdekilerle bu tür bir hizmet ihtiyacı duyan kişiler hakkında konuşmanız hala en etkili yöntemdir. Hazır hissettiğinizde kolayca iş bulacağınızdan emin olun.

Bebek bakıcılığından ne kadar kazanabilirim?

Bebek bakıcılığı anlaşması saat ücreti üzerinden olur. Yapacağınız anlaşmaya ve tecrübenize bağlı olarak saati 5 lira ile 30 lira arası değişir. Minimum kazancınız 800 – 1000 TL arasıdır.

 

Etiketler : , , , ,

Başvuru Gönder

4 Yorum

 • Deniz YıldızCevapla

  Deniz

  Haz 27, 2017 13:42
 • AnnaCevapla

  Benim de uç tane kızların var been onlarla birlikte bakıcılık yapa bilirim evimde

  Tem 01, 2017 03:09
 • BüşraCevapla

  Ben anaokulu öğretmeniyim evde çocuk bakmak istiyorum. Ilgilenirseniz sevinirim.

  Tem 30, 2017 00:48
 • FethiyeCevapla

  Evde cocuk bakabilirim.

  Ağu 06, 2017 13:46